Soome Globaalne edulugu

Kas teadsid, et Soome Neste on ülekaalukalt maailma suurim taastuvkomponentidest diislikütuse tootja? Meie rafineerimistehased Porvoos, Rotterdamis ja Singapuris toodavad seda aastas kokku umbes kolm miljardit liitrit ja eksport toimub üle maailma.

Neste pole mitte ainult taastuvate lahenduste teerajaja, vaid ka ...

  • Maailma suurim taastuvkomponentidest diislikütuse tootja
  • Maailma suurim jääke ja jäätmeid taastuvkomponentidest diislikütuseks töötlev ettevõte
  • Patenteeritud tehnoloogia NEXBTL (Next Generation Biomass to Liquid) leiutaja

Jäägid ja jäätmed taaskasutusse

Neste edulugu põhineb meie loodud NEXBTL-tehnoloogial, mis võimaldab töödelda taastuvad toorained kvaliteetseks, vähe süsinikku sisaldavaks kütuseks.

  • Juba 80% Neste rafineerimisel kasutatavast toorainest on prügi ja jäätmed
  • Teeme aktiivset uurimis- ja arendustööd üha kehvema kvaliteediga prügi kasutamiseks
  • Soomes müüdav Neste MY taastuvkomponentidest diislikütus koosneb 100% jääkidest ja jäätmetest

Kohe kättesaadav lahendus

Kliimamuutuste tõrjumine nõuab kiireid ja kohe toimivaid lahendusi. Neste MY sobib kõikidele tänapäevastele diiselmootoritele ning selle tarnimine ei eelda uusi investeeringuid. Sellepärast on Neste MY kiiresti mõjuv ja tervikkulude mõttes soodne viis vähendada kasvuhoonegaaside heitmeid liikluses. Taastuvkomponentidest valmistatud diislikütus on tähelepanuväärne samm kestliku tuleviku suunas. Arvatakse, et nõudlus nende järele eelseisvatel aastatel ja aastakümnetel mitmekordistub.

Selle lehe lugemise ajal on Neste My-d toodetud juba

0
0
0
0
0
0
0

Neste on selgelt suurim Soome taastuvkomponentidest kütuse tootja.

Vaatame alati ettepoole. Neste 5000 inimesest umbes 1200 töötab uurimise, tootearenduse ja planeerimise vallas. Et tulevik oleks jätkusuutlikum.

Diislikütus, mis muudab maailma.

Neste MY on taastuvkomponentidest diislikütus, mis on toodetud 100% jääkidest ja jäätmetest. Võrreldes fossiilse diislikütusega vähendab Neste MY kütuse elutsükli jooksul tekkivaid kasvuhoonegaaside heitmeid lausa 90% vähem. Ja mis kõige tähtsam – Sa võid seda kasutada juba täna, siin ja praegu.

Loe lisaks

Miks Neste MY?

Käesoleval ja järgmistel aastakümnetel tehtud valikutest sõltub, millise jälje me maailmale jätame. Et aeglustada kliima soojenemist ELi määratud tasemeni, tuleb aastaks 2030 kasvuhoonegaaside heitmeid võrreldes 1990. aasta tasemega vähendada 39%.

Loe lisaks

Neste MY kliendid

Neste MY taastuvkomponentidest diislikütus on kohe kättesaadav lahendus, mis vähendab kasvuhoonegaaside heitmeid lausa 90% võrreldes fossiilse diislikütusega ja sobib kõigile tänapäevastele diiselmootoritele. See on teerajajate valik.

Loe lisaks

Neste MY tanklad

Eestis müüdav Neste MY on toodetud 100% jääkidest ja jäätmetest. Eestis saad seda osta Neste Kadaka tanklast ja Soomes juba 49 tanklast. Lisaks ka Lätist ja Leedust.

Loe lisaks