Neste MY taastuvdiisel on teerajajate valik

Neste MY taastuvkomponentidest valmistatud diislikütus on kohe kättesaadav lahendus, mis vähendab kasvuhoonegaaside heitmeid lausa 90% ja sobib kõigile tänapäevastele diiselmootoritele. Seepärast ongi Neste MY teerajajate valik.

Tootmisettevõte Estanc AS vähendab oma süsinikjalajälge

Estanci AS missioon on valmistada protsessitehnikat, mis aitab kaasa maailma jätkusuutlikumaks muutmisele. Käitudes ise vastutustundlikult, valmistavad nad tooteid, mis võimaldavad nende lõppklientidel jätkusuutlikult tegutseda – et säästa energiat, loodus- ja elukeskkonda ning tervist. Estanc vähendab oma logistika ja tõsteseadmete süsinikjalajälge, kasutades Neste MY taastuvkomponenentidest valmistatud diislikütust.

Valtra ekspordib Neste MY taastuvkomponeendist valmistatud diislikütust rohkem kui 75 riiki

Valtra on peamine traktorite tootja maailmas ning selle tehastes valmis 2017. aastal umbes 8000 traktorit. Esimese tehasena maailmas otsustas Valtra võtta kõigil oma uutel traktoritel esmatäite- ja säilituskütusena kasutusele Neste MY taastuvkomponentidest valmistatud diislikütus. Igal aastal asendatakse umbes 700 000 liitrit fossiilset diislit sajaprotsendiliselt taastuva kütusega.

Neste MY on osa süsinikuneutraalsest lennujaamast

Finavia opereeritav Helsingi Vantaa lennujaam on ametlikult süsinikuneutraalne lennujaam. Sellele on antud kõrgeima taseme rahvusvaheline ACA sertifikaat. Süsinikuneutraalsuseni on jõutud, kasutades taastuvaid energiaallikaid ja panustades uutesse, energiatõhusatesse lahendustesse – näiteks kasutatakse lennujaama sõidukitel Neste MY taastuvkomponenentidest valmistatud diislikütust.

Neste sobib UFFile nagu valatud

UFF (Humana People to People) kasutab Neste MY taastuvkomponentidst valmistaud diislikütust oma logistikaketis. Tänu sellele transporditakse UFFi igal aastal kokku kogutud 15 miljonit kilo riideid Soomest Eestisse ja Aafrikasse lausa 90% vähemate kasvuhoonegaaside heitmetega. Kliimamuutuste vastast võitlust toetav Neste MY sobib taaskasutusele ja arendustööle keskendunud UFFi tegevusega suurepäraselt.

Loe lisa Neste MY kasutajakogemuse kohta siit

Diislikütus, mis muudab maailma.

Neste MY on taastuvkomponentidest diislikütus, mis on toodetud 100% jääkidest ja jäätmetest. Võrreldes fossiilse diislikütusega vähendab Neste MY kütuse elutsükli jooksul tekkivaid kasvuhoonegaaside heitmeid lausa 90% vähem. Ja mis kõige tähtsam – Sa võid seda kasutada juba täna, siin ja praegu.

LOE LISAKS

Miks Neste MY?

Käesoleval ja järgmistel aastakümnetel tehtud valikutest sõltub, millise jälje me maailmale jätame. Et aeglustada kliima soojenemist ELi määratud tasemeni, tuleb aastaks 2030 kasvuhoonegaaside heitmeid võrreldes 1990. aasta tasemega vähendada 39%.

LOE LISAKS

Soome edulugu

Neste on maailma suurim taastuvkütuste tootja. Neste taastuvkomponentidest diislikütus paneb diiselmootorid keskkonnasõbralikult tööle nii Euroopas, Põhja-Ameerikas kui ka Aasias.

LOE LISAKS

Neste MY kliendid

Neste MY taastuvkomponentidest diislikütus on kohe kättesaadav lahendus, mis vähendab kasvuhoonegaaside heitmeid lausa 90% võrreldes fossiilse diislikütusega ja sobib kõigile tänapäevastele diiselmootoritele. See on teerajajate valik.

LOE LISAKS