Neste MY tanklad

Eestis müüdav Neste MY on toodetud 100% jääkidest ja jäätmetest. Eestis saad seda osta Neste Kadaka tanklast ja Soomes juba 64 tanklast. Lisaks ka Lätist ja Leedust. Leia lähim Neste MY tankla siit.

Neste MY on saadaval järgmistes tanklates:

Diislikütus, mis muudab maailma.

Neste MY on taastuvkomponentidest diislikütus, mis on toodetud 100% jääkidest ja jäätmetest. Võrreldes fossiilse diislikütusega vähendab Neste MY kütuse elutsükli jooksul tekkivaid kasvuhoonegaaside heitmeid lausa 90% vähem. Ja mis kõige tähtsam – Sa võid seda kasutada juba täna, siin ja praegu.

LOE LISAKS

Miks Neste MY?

Käesoleval ja järgmistel aastakümnetel tehtud valikutest sõltub, millise jälje me maailmale jätame. Et aeglustada kliima soojenemist ELi määratud tasemeni, tuleb aastaks 2030 kasvuhoonegaaside heitmeid võrreldes 1990. aasta tasemega vähendada 39%.

LOE LISAKS

Soome edulugu

Neste on maailma suurim taastuvkütuste tootja. Neste taastuvkomponentidest diislikütus paneb diiselmootorid keskkonnasõbralikult tööle nii Euroopas, Põhja-Ameerikas kui ka Aasias.

LOE LISAKS

Neste MY kliendid

Neste MY taastuvkomponentidest diislikütus on kohe kättesaadav lahendus, mis vähendab kasvuhoonegaaside heitmeid lausa 90% võrreldes fossiilse diislikütusega ja sobib kõigile tänapäevastele diiselmootoritele. See on teerajajate valik.

LOE LISAKS